Ubrania do karmienia

Odzież do karmienia piersią na wyjątkowy czas.

Karmienie piersią to wyjątkowy czas w życiu młodej mamy ponieważ pomiędzy niemowlęciem a mamą tworzy się wyjątkowa więź, poczucie wielkiej bliskości. Już będąc w ciąży zbieramy wiedzę o tym jak najlepiej  przygotować się na ten moment, jakie są pozycje do karmienia piersią, co wolno nam jeść a czego unikać, jak poradzić sobie z brakiem laktacji lub wręcz odwrotnie  z nawałem mleka. Wszystko to po to, żeby zapewnić sobie i dziecku jak największy komfort.

Myśląc o komforcie warto zaopatrzyć się w wygodne ubrania do karmienia.

 Z własnego doświadczenia wiemy jak ważna jest w tym okresie odzież do karmienia piersią dostosowana do potrzeb młodej mamy. Ponieważ sama wychowałam 3 dzieci, które karmione były piersią, wiem co w tym okresie a w szczególności w rozwiązaniach dotyczących karmienia najlepiej się sprawdzi. Nasze ubrania przede wszystkim wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych ekologicznych materiałów dzięki czemu materiał oddycha i jest trwały. Kolejnym ważnym aspektem jest wygoda i dyskrecja karmienia. Sprytnie ukryte suwaki pozwalają na wygodne karmienie a jednocześnie krój naszych ubrań nie wyróżniał się spośród proponowanych modowych marek, które takiej funkcji nie posiadają.

Ubrania do karmienia Booob Yesss spełnią wasze oczekiwania. 

Często karmienie piersią nie jest łatwą drogą i wymaga od nas wiele poświęcenia i determinacji. Nasza ubrania nie dość, że są wygodne wykonane z najwyższej jakości naturalnych materiałów to jeszcze są po prostu ładne. Nie zapominamy, że każda Mama jest też kobietą, która chce czuć się wyjątkowo, pięknie, kobieco również w tym wyjątkowym momencie życia jakim jest macierzyństwo. Pamiętajmy, że nasza psychika jest w tym okresie szalenie ważna i ma ogromny wpływ na to czy karmienie piersią stanie się dla nas niezapomniana przygodą.

Czy ubrania do karmienia piersią to idea minimalizmu ?

Przyglądając się z bliska naszym produktom zapewne większość z was stwierdzić, iż są to produkty które można użytkować przez wiele lat ponieważ ukryte funkcje naszej odzieży nie zabierają jej kobiecości, są modne i ponadczasowe a jednocześnie wpisują się w ogólnoświatowy trend mniej znaczy więcej. Kupując jeden dobrej jakości produkt wystarczy Ci on zdecydowanie na dłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl