Ubrania ciążowe

Kiedy wybrać się na zakupy ubrań ciążowych ?

Drugi trymestr ciąży to moment kiedy nasze ciało zaczyna nabierać krąglejszych kształtów, a nasz  brzuszek ciążowy w końcu zaczyna być widoczny.

Zaczynamy nosić ubrania, które pięknie podkreślą nasze ciążowe krągłości, rozpiera nas szczęście z którym chcemy podzielić się z całym światem.

To również moment kiedy nasza dotychczasowa garderoba przestaje już pasować i zaczynamy poszukiwania ubrań ciążowych. Jako przyszłe mamy chcemy wyglądać pięknie i modnie, no i oczywiście chcemy ubrań które będą wygodne.

Jakich ubrań ciążowych najczęściej poszukują przyszłe mamy?

Marka Booob Yesss to polska marka modowa dla kobiet w ciąży, które szukają nowoczesnych i wysokiego gatunku ubrań na ten wyjątkowy czas.

Każdy krój naszego ubrania ciążowego projektowany jest z myślą o okresie ciąży, połogu czy późniejszym etapie karmienia piersią. Ale myślimy o Was również kiedy ten czas już minie.  Dlatego nasze ubrania uszyte są tak, że założysz je nie tylko w ciąży, ale w każdym momencie swojego życia. Szyjemy z naturalnych wysokiego gatunku certyfikowanych materiałów dzięki czemu długo wyglądać będą jak nowe. 

Co należy brać pod uwagę wybierając ubrania ciążowe ? 

Zacznijmy od rozmiaru ubrania ciążowego.

Częstym błędem popełnianym przez kobiety w ciąży jest zakup ubrań typu oversize lub zwykłych ubrań ale o kilka rozmiarów większych niż sprzed ciąży. W ubraniach takich często wyglądamy jak w przysłowiowym worku.

Wybierając naszą markę, która jest dedykowana na ten okres, zawsze kieruj się swoim rozmiarem sprzed ciąży. Nasze ubrania ciążowe posiadają specjalny krój  który jest dostosowany do kobiecych kształtów. Jeżeli przed ciążą nosiłaś rozmiar S to w 1&2 trymestrze S ciążowa powinna być trafionym wyborem. Dopiero w trzecim trymestrze kiedy przyrost dziecka jest największy możesz rozważyć rozmiar o jeden większy niż przed ciążą. 

Oddychające, naturalne  materiały to istotna cecha dobrych ubrań ciążowych ? 

Czas ciąży to moment w którym nie tylko zmienia się nasze ciało, ale to czas kiedy nasze hormony szaleją.  W okresie ciąży ich produkcja gwałtownie wzrasta. To szaleństwo hormonów (zwłaszcza progesteronu, prolaktyny i estrogenów) powoduje wiele niechcianych dolegliwości. Nadmierna potliwości czy też uderzenia ciepła są typowym objawem dolegliwości ciążowych. Dlatego wybór ubrań z naturalnych, oddychającymi tkanin jest tak istotnym elementem. Zapewnia nam bowiem komfort którego tak potrzebujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl